Przyznajemy kolejne honorowe odznaki.

Zarząd stowarzyszenia "Idziemy na spacer" przyznał honorowe odznaki. Certyfikaty wraz z odznaczeniem wręczane są uroczyście z okazji ważnych wydarzeń dla naszego Stowarzyszenia. Przypomnijmy. Pierwsze odznaki zostały wręczone w czasie trzeciego meczu charytatywnego „Gramy dla Stowarzyszenia”, a otrzymali je: Aleksander Pietrasik, Waldemar Kunicki, Dariusz Szpakowski, Joanna Szczepańska oraz Elżbieta Wiśniewska. Kolejną okazją do wyróżnienia osób aktywnie wspierających naszą działalność była premiera sztuki „Pomoc sąsiedzka”, w czasie której odznaki otrzymali: Marzanna Graff, Aleksander Mikołajczak, Jolanta Marzęcka, Marek Kowalski i Sebastian Milewski. Dziękujemy wszystkich za okazane wsparcie,pomoc przy realizacji celów i życzliwe słowo. Dziękujemy.

Add a Comment